Vaillant Servis Avrupa Yakası bölgesinde ki tüm ilçelere hizmet vermektedir. Merkezimiz Bahçelievler semtinde olup gezici ekiplerimiz ile tüm Avrupa yakasına Vaillant servis hizmeti sunmaktayız.

Vaillant Servis Avrupa Yakası Hizmetleri Nelerdir?

Vaillant Servis Avrupa YakasıVaillant Servis Bölgeleri arasında Avrupa yakası ve Anadolu yakasına hizmetimiz arasında fark bulunmamaktadır. Ancak kış aylarının yoğunluğu baz alındığında servis süresi biraz daha uzayabilmektedir. Bu nedenle Vaillant kombi servisi olarak kışın zor durumda kalmamanız adına yaz ve bahar aylarında kombi bakımı yaptırmanızı tavsiye ederiz. Avrupa yakası servis hizmetlerimiz arasında kombi bakımı, kombi arızaları ve çözümleri, petek temizleme ve yedek parça hizmeti bulunmaktadır. Vaillant servis olarak bakım ve onarım işlemleri sırasında orijinal yedek parça kullanmaktayız. Kullanılan parçaların ve bakım hizmetinin 1 yıl boyunca servis garantisi bulunmaktadır.

Vaillant Kombi Bakımı; Kombinin dış ve iç parçalarının temizlenmesidir. Bu işlem sırasında kombi parçalarının sağlıklı çalışıp çalışmadığı kontrol edilir ve gerekli işlemler yapılarak tüm sistem elden geçirilir. Kombi bakımı kışı sorunsuz geçirmenizi ve kombinizin ömrünün uzamasını sağlar.

Vaillant Kombi Arıza Tamiri; Kombinin herhangi bir tıkanıklık yahut parçalarında oluşan sorunlardan dolayı çalışmaması durumu kombi arızası olarak ifade edilir. Öncelikli olarak Vaillant kombi servisi tarafından arızanın nedeni tespit edilmelidir. Arıza belirlendikten sonra ilgili çözüm yöntemleri uygulanarak arıza giderilir. Filtrelerin temizlenmesi yahut kombi parçalarının onarımı ya da değişimi gibi işlemler arıza tamiri sırasında yapılan işlemler arasındadır.

Petek Temizleme; Kombi sıcak suyunun ortam ısıtması olarak kullanılabilmesini sağlayan radyatörler tortu ve kir birikmesi vb nedenlerle tıkanabilir. Bu durumda petek temizleme işleminin yapılması gerekir. En etkili yöntem ilaçlı petek temizliğidir.

Vaillant Servis Avrupa Yakası İlçeleri Nerelerdir?

Teknik servisimiz İstanbul Avrupa yakasındaki tüm ilçelere hizmet vermektedir. Bahçelievler Vaillant Servisi, Bağcılar Vaillant Servisi, Güngören Vaillant Servisi yanı sıra Beylikdüzü, Büyükçekmece, Yakuplu, Avcılar ilçelerine ve Taksim, Beşiktaş, Şişli, Sarıyer ilçeleri için servis kaydı bırakabilirsiniz.  Yukarıda saydığımız ilçelerin dışında da tüm ilçe ve semtlerden kombi servis hizmeti alabilirsiniz.

Vaillant kombi servisi hizmeti almanız için tek yapmanız gereken 444 1 909 numalı Vaillant servis numarası hattını arayarak kayıt bırakmaktır.

Vaillant Servis Avrupa Yakası