Vaillant Kombi Servisi iletişim numaramız olan 444 1 909 hattmız 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Vaillant servis olarak İstanbul’un tüm semtlerine bu çağrı numarası üzerinden kayıt alarak hizmet vermekteyiz. Çağrı merkezimizin ve teknik servisimizin işleyişi aşağıdaki gibidir.

Vaillant Kombi Servisi iletişim yöntemleri

Vaillant kombi servisi ile iletişim kurabilmek için sözlü ya da yazılı iletişim kurabilirsiniz. Sözlü iletişim olarak yazımızın başında iletmiş olduğumuz çağrı merkezi numaramızı aramanız yeterlidir. 444 1 909 numarasını aradığınızda destek ekibimizde yer alan personelimiz arıza kaydınızı tamamlamak için aşağıdaki bilgilere ihtiyaç duyabilirler.

  • vaillant-kombi-servisi-iletisimMüşteri adı
  • Müşteri adresi
  • Müşteri telefon numarası
  • Kombi markası ve modeli
  • Vaillant kombi arıza kodu
  • Arıza kodu yok ise şikayet detayı

Yukarıda belirtilen bilgilerden ne kadar fazla maddeyi kayıt sırasında yanıtlarsanız Vaillant kombi servisi teknik personelimizi o kadar doğru yönlendirmiş olursunuz. Böylece en kısa sürede en etkili hizmeti size sunabiliriz. Konu hakkında Vaillant Servis Kaydı Oluşturma isimli yazımızı okuyarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Vaillant Kombi Servisi iletişim yöntemlerinden bir diğeri de yazılı iletişimdir. Yazılı olarak servis kaydı oluşturmak için ise mail adresimize e-posta göndermeniz yeterlidir. E-postanızı hazırlarken yukarıda maddelediğimiz tüm bilgilere eksiksiz olarak yer vermeniz size daha iyi hizmet sunabilmemiz için önemlidir. Servis kaydı mailinizi Servis Talebi linkine tıklayarak hemen bizimle paylaşabilirsiniz.

Servis Talebi

Vaillant Kombi Servisi kaydından sonraki işlemler

Çağrı merkezime bırakılan kayıtlar gezici ekiplerimize hemen ulaştırılır ve en yakın ekip adresinize yönlendirilir. Müşteri kaydınız alınırken çağrı merkezi görevlisinden servis süresi hakkında da bilgi alabilirsiniz. Vaillant servis olarak kombi arıza ve bakım kayıtlarına aynı gün içinde ekip göndermekteyiz. Servis süresi 1 saat ile 8 saat arasında değişmektedir. Özellikle kış aylarında servis kaydı yoğunluğundan ve trafik yoğunluğundan dolayı servis süresi uzayabilmektedir. Ancak ekiplerimiz aciliyet derecesine göre gelen çağrıları sıraya almaktadır.

Servis kaydı sırasında bırakmış olduğunuz bilgiler doğrultusunda gezici ekiplerimiz tam donanımlı araçlar ile adresinize gelerek gerekli işlemleri yapmaktadır.  Kombi tamirleri genellikle yerinde yapılabilmekte çok nadir durumlarda kombinin servise getirilerek tamir ve testlerinin yapılması da gerekebilmektedir.

 

 

Vaillant Kombi Servisi iletişim