Vaillant Kombi Servisi Garanti Anlayışı müşterilerimizin aldığı hizmetten mümkün olan en uzun süre zarfında fayda görmesini sağlamaya yönelik bir anlayıştır. Alınan hizmetten uzun süre fayda görmek de ancak verilen hizmetin ya da satılan malın garanti altına alınması ile mümkündür.  Vaillant kombi servisi olarak kombi tamiri, bakımı ve petek temizleme gibi sunduğumuz hizmetleri bir yıl süre ile garanti kapsamında uygularız.

Vaillant Kombi Servisi Garanti Anlayışı Uygulamaları

Vaillant kombi servisi garanti uygulamaları yukarıda da bahsettiğimiz gibi iki gruba ayrılmıştır. Biri hizmet diğeri ise ürün garantisi. Ürün denildiğinde, tamir ve bakım sırasında kullanılan kombi yedek parça malzemeleri anlaşılmalıdır.

Vaillant Kombi Servisi Hizmet Garantisi

vaillant-kombi-servisi-garanti-anlayisiVaillant servis tarafından yapılan kombi bakımı ve ilaçlı petek temizleme hizmetleri 1 yıl garantilidir. Kombi bakımı yaptırdığınızda servis personeli tarafından size hangi tarihte hizmet aldığınıza dair bir kayıt formu bırakılır. Bu formda yazan tarih garanti sürenizin başlamış olduğunu gösterir. Bu tarihten itibaren bir yıl içinde kombinizin arızalanması söz konusu olursa ücretsiz servis alabilirsiniz. Burada önemli olan nokta servis hizmetine nelerin dahil olduğudur. Servis hizmetine görevli teknik personelin adresinize gelerek arızayı tespit etmesi ve parçasız onarımı dahildir. Parçasız onarım, herhangi bir yedek parça değişimine gerek kalmadan kombideki arızanın giderilmesi anlamına gelmektedir.

Vaillant Kombi Servisi Yedek Parça Garantisi

Vaillant kombi modellerinin uzun süreli ya da hatalı kullanımı sonrasında kombide meydana gelen arızaların bir çoğu yedek parçaların bozulması, kırılması vb. nedenlerden kaynaklanmaktadır. Özellikle bakımları yapılmayan kombi parçalarının tozlanma, paslanma gibi nedenlerle arıza doğurmasına oldukça sık rastlanmaktadır. Bu nedenle Vaillant Kombi Servisi olarak düzenli şekilde kombi bakımı yaptırmanızı tavsiye ederiz. Yukarıda saydığımız nedenlerle kombi parçalarının arızalanması sonucu yedek parçanın değiştirilmesi en uygun çözüm yoludur. Bazı parçaların onarımları mümkün olmakla birlikte kalıcı bir çözüm olduğu söylenemez. Bazı parçaların ise tamiri mümkün olmayıp, doğrudan değiştirilmesi gerekir.  Bahçelievler Vaillant Servis olarak değiştirdiğimiz yedek parçalar bir yıl garantilidir. Bir yıllık süre zarfında değişen parçanın yeniden arızalanması halinde tamiri ya da değişimi ücretsiz olarak servisimiz tarafından yapılmaktadır.

Vaillant Kombi Servisi Garanti Anlayışı