Vaillant Kombi Servis Fiyatları servis tarafından yapılacak olan işleme göre değişiklik göstermektedir. Vaillant servis tarafından yapılacak olan kombi bakımı, kombi tamiri ve petek temizleme işlemlerinin ayrı fiyatları vardır. Kombi arızasına bağlı olarak değişmesi gereken yedek parça var ise bu parçanın ücreti servis fiyatına dahil değildir. Yedek parça ücretleri müşteriye aktarılmadan ve onay alınmadan değişim yapılmaz. Siz müşterilerimize işlem sonrası ekstra bir masraf çıkarılmaz.

Vaillant Kombi Servis Fiyatları Listesi

Vaillant servis fiyatlarını belirleyen işlemlere göre fiyat listesi aşağıdaki gibidir.

Vaillant Kombi Servisi Kombi Bakımı

Vaillant Kombi Servisi Kombi Bakımı fiyatlarımızda indirimli yaz tarifemiz devam etmektedir. Bu tarifeye göre kombi bakımı fiyatı 70 TL dir.  Bakım ücreti bir yıl garanti kapsamındadır. Bunun anlamı; bakımı yapılan kombide bir yıl içinde arıza meydana gelirse, Vaillant kombi servisi olarak servis ücreti almadan adresinize gelerek gerekli onarım işlemlerini gerçekleştiririz. Ancak yazımızın başında belirttiğimiz gibi arızanın giderilmesinde gerekli olan parça değişimi bu kapsamın dışında yer almaktadır.

Vaillant Kombi Servisi Petek Temizliği

vaillant-kombi-servis-fiyatlariVaillant Kombi Servisi Petek Temizliği işlemleri iki türlü yapılmaktadır. Ve buna göre her iki işleminde ücreti farklılık göstermektedir. Petek temizleme işleminin ilki peteklerin suyunun boşaltılması ve tesisatın içine temiz su girişi yapılması ile sağlanan temizlik işlemidir. Bu işlemin ücreti tüm tesisat için 80 TL dir.  Petek temizliğinde fiyatlar radyatör başına olmayıp toplam olarak verilmektedir.

Diğer bir petek temizliği işlemi ise kimyasal ilaç kullanarak yapılan işlemdir. Bu işlem sırasında peteklerin suyu boşaltıldıktan sonra tesisatın içine ilaç konularak ilacın tesisat içine yayılması sağlanır. Tesisat içine dağılan ilaç gerekli temizlemeyi sağlayarak tıkanıklıkların açılmasını sağlar. Böylece peteklere yeniden verilen temiz su daha sağlıklı bir şekilde ısınmanızı sağlar. Yeniden petek temizliği yaptırmanızı gerektiren süre de daha uzun aralıklı olur.  İlaçlı yapılan petek temizliği ücreti 80 + 70 = 150 TL dir.

Vaillant Kombi Servisi Kombi Tamiri

Vaillant Kombi Servisi Kombi Tamiri fiyatları kombi arızaları bazında değişiklik göstermektedir. Arızaya göre uygulanacak işlem değiştiğinden tamir ücreti de farklı olmaktadır. 444 1 909 numaralı çağrı merkezimizi arayarak Vaillant Kombi Servis Fiyatları ve bu fiyatlara dahil olan hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Vaillant Kombi Servis Fiyatları