Vaillant kombi fiyatları sayfamızda Vaillant kombi modellerinin piyasada bulabileceğiniz fiyat aralıklarına dair bilgi verilmektedir. Vaillant kombi fiyatları mağazadan ya da internetten yapacağınız alışverişlerde farklılık gösterebilir. Alacağınız kombi modeline karar verdiyseniz bu noktadan sonra en önemli husus kombinin garantisidir. Kombilerde genellikle 2,3 ve 5 yıl garanti verilmektedir. Garanti süresine göre ürünün fiyatı da farklılık gösterebilmektedir.

Günümüzde internetten online satın alınan tüm ürünler gibi Vaillant kombi modellerini de internetten almanız halinde daha uygun fiyata gelebilir. Ancak kombiyi uygun fiyata almanız size her zaman daha az maliyetli olacağı anlamına gelmemektedir. Tercih ettiğiniz Vaillant kombi modeli için alım yaparken dikkat etmeniz gereken önemli bir husus da budur. Ürün satın aldığınızda ekstra bir montaj bedeli ödemek zorunda kalabilirsiniz. Kombi montajının ortalama fiyatı 200 – 300 TL civarındadır. Ürün aldığınız yerde montaj dahil değil ise düşündüğünüzden çok daha fazla ödeme yapmak durumunda kalabilirsiniz.

Vaillant Kombi Fiyatları Nelerdir?

Gelelim model model Vaillant kombi fiyatlarına;

Vaillant 202-5 Plus Hermetik Kombi: Bu ürünün fiyatı 1750 TL ile 2200 TL arasında değişmektedir.  Çift eşanjörlü bu model bacalı ve 17200 kcal/h kapasitelidir.

Vaillant Ecotec Pro VUW 236-5-3 Kombi: Bu kombi modeli tam yoğuşmalı modeller arasındadır. Sessiz çalışma ödüllü ve duş alırken suyun ısısının sabitleme teknolojisine sahip ürünün fiyatı ise 2350 TL ile 2650 TL arasında değişmektedir.

Vaillant Ecotec Plus Vuw 236-5-5 Yoğuşmalı Kombi: Fiyatı 2600 TL ile  2850 TL arasında bulabileceğiniz bir üründür. Bir önceki model ile benzer özelliklere sahip olup  ısıtma gücü ve anma gücü değerleri arasında farklar bulunmaktadır.

Vaillant 242-3 Pro 20000 Hermetik Kombi: Bu model kombiyi farklı mağazalarda 1900 TL ile 2200 TL arasında bulabilirsiniz. Ek tasarruf sistemi vasıtasıyla kombinin sık devreye girip çıkmasını engeller. Bu durum yakıttan tasarruf etmenizin yanı sıra parçalarında uzun ömürlü olmasını sağlar.  Bacalı kombi modelleri arasında olan bu ürün akıllı ateşleme sistemi sayesinde gazın basıncı değişse bile çalışmaya devam edebilir.

Vaillant VUW 286/3-3 Yoğuşmalı Kombi: Bu kombi modelinin fiyatı 3000 TL ile 3350 TL arasında değişmektedir. 24 kw ısıtma ve 28 kw sıcak su gücüne sahiptir. Otomatik devirli fanı ile tasarruf etmenize olanak verir.

Kombi montajı ve bakımı ile ilgili her konuda Bahçelievler Vaillant Servis den bilgi alabilirsiniz.

Vaillant Kombi Fiyatları